شرکت ماکرو ترکیه makro

شرکت ماکرو ترکیه makroReviewed by 20felezyab on Mar 8Rating: 5.0

با سلام , در این بخش میخوام یکی از بزرگترین شرکت های سازنده فلزیاب و طلایاب را بنام شرکت ماکرو ترکیه makro معرفی کنم که با تولید محصولات پیشرفته و فوق العاده به یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه تبدیل شده و امروزه نام این شرکت در میان شرکت های بزرگی مثل Accurate locators , okm و سایر شرکت های بزرگ میدرخشد . شرکت ماکرو ترکیه با تولید محصولات بی نظیر توجه افراد زیاد و اپراتور های حرفه ای را به خود جلب کرده و محصولات این شرکت همیشه به عنوان بهترین ها شناخته میشوند که میتوان بوسیله ی آنها اهداف بزرگ را کشف کرد و به موفقیت های بزرگ رسید . شرکت makro ترکیه دارای تولیدات تصویری و پالسی بی نظیری است که در ادامه به بررسی این محصولات و سایر ویژگی های این شرکت می پردازیم .

شرکت ماکرو ترکیه makro

شرکت ماکرو با عنوان یک شرکت برگزار کننده پروژه های بزرگ و تولیدات با کیفیت و صادرات زیاد در سال 1986 در شهر استانبول ترکیه شروع به کار کرد و از آن سال تا کنون موفق به ساخت دستگاههای فلزیاب و طلایابی شده است که در نوع خود بی نظیرند و پس از عرضه به بازار جزو بهترین ها بوده اند . شرکت makro در زمینه های امنیتی , تفریحی , نظامی , فنی , تحقیقاتی و… فعالیت دارد و حاصل این فعالیت ها محصولات بی نظیری است که مورد استفاده ی سازمان ها و ارگان های بزرگ جهان است . این شرکت در زمینه ی تولید فلزیاب های تصویری و سه بعدی دارای بهترین تولیدات است و با استفاده از این تولیدات میتوان به کشف اهدافی مانند انواع دفینه ها , جواهرات , فلزات گرانبها و حتی تونل ها و غار ها نیز پرداخت و اهدافی را کشف کرد که سایر دستگاهها از نمایان کردن آنها عاجزند همچنین این شرکت موفق به کسب گواهینامه ی ISO 9001 شده که این گواهینامه بیش از پیش بر اعتبار این شرکت می افزاید . مهندسین و متخصصین شرکت ماکرو همواره در تلاش اند تا با بکارگیری تکنولوژی و ابزار آلات پیشرفته محصولاتی را تولید کنند که دارای بالاترین پاسخگویی و دقت باشد تا بتواند نیاز های شخص استفاده کننده را برطرف کند و موجب رضایت مشتریان شود . تولیدات این شرکت امروزه به بیش از صد کشور مانند بریتانیا , ایالات متحده , کشور های اتحادیه اروپا , ژاپن و ایران صادر میشود تا همه ی مشتریان این شرکت به این محصولات دسترسی داشته باشند و با استفاده از آنها به موفقیت برسند .

از محصولات این شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر یک از محصولات نامبرده میتوانید بر روی آن کلیک کنید تا ویژگی ها و مزیت های بیشتری در رابطه با هر کدام مشاهده کنید و همچنین میتوانید به بخش آموزش محصولات فلزیاب و ویدیو فلزیاب ها مراجعه کنید .

about MAKRO company

The Makro company , a company holding an important place in the Turkish economy with large numbers of production, export and employment and also its strong competition in global markets, took start in Istanbul beginning of the year 1986.
The activities of Makro Detector include areas such as Civil, Hobby, Military, Ballistic, Technical and Security systems.

منبع : 20فلزیاب وب سایت ارائه و معرفی انواع ردیاب و گنجیاب

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.