فلزیاب جی پی ایکس 4500 GPX

فلزیاب جی پی ایکس 4500 GPXReviewed by Saidi on Feb 19Rating: 5.0

فلزیاب جی پی ایکس 4500 GPX یکی از پیشرفته ترین فلزیاب های موجود در بازار است که با داشتن ویژگی های منحصربفردی مانند کارکرد کم صداتر , گسیل سیگنال های بلندتر برای پیدا کردن اشیاء کوچک و بزرگ , قدرت تشخیص بالا و دیگر تکنولوژی های پیشرفته بکار رفته در آن تبدیل به یکی از بهترین فلزیابها شده است که در ادامه به بررسی ویژگی های فوق العاده این فلزیاب می پردازیم . این محصول نیز یکی از تولیدات شگفتی آور شرکت ماین لب استرالیا ست که همه افرادی که از آن استفاده کرده اند آنرا به عنوان یک فلزیاب فوق العاده به دیگران معرفی میکنند .

MINELAB_GPX-4500_Gold_Metal_Detector

فلزیاب جی پی ایکس 4500 GPX

فلزیاب GPX 4500 با داشتن عمق کاوش 2.5 متری دقیق و با استفاده از امکانات پیشرفته که در کارکرد دقیق این دستگاه تاثیر گذارند میتواند انواع دفینه ها , جواهرات و فلزات گرانبها را با دقت بالا نمایان سازد و در این فلزیاب شش نوع زمانبندی مختلف وجود دارد که مثل این است که شما شش فلزیاب در اختیار دارید و با این ویژگی دیگر لازم به تنظیمات مجدد دستگاه در هر بار کاوش نیست و در نهایت از تنظیم زمانی سیستم زمان بندی هوشمند الکتریکی SETA استفاده شده است که این قابلیت امکان حذف نویز ها و سیگنالهایی را که موجب تداخل در کار دستگاه میشوند را به حداقل میرساند که با این کار دستگاه میتواند تمامی فلزات را در هر اندازه ای حتی کوچکتر از یک گرم را نمایان کند زیرا هیچ سیگنال مزاحمی دریافت نمیکند و کارایی آن به صددرصد میرسد . طلایاب GPX 4500  با استفاده از قابلیت HI Trash search mode در زمین هایی با آلودگی زیاد بهترین کارکرد را دارد و شما میتوانید در زمین هایی که دارای ضایعات آهنی و درصد آهن بالاست از آن استفاده کنید بدون اینکه وجود این مواد در کارکرد آن تاثیری داشته باشد زیرا فعال کردن این گزینه باعث رد شدن مواد بی ارزش میشود و همچنین این طلایاب حرفه ای نویز ها و سیگنال های زمین را نادیده گرفته تا حساسیت بیشتری نسبت به مواد و فلزات با ارزش داشته باشد . در این دستگاه فلزیاب در بسته باتری یون لیتیومی آن از یک آمپلی فایر استفاده شده است که سیگنال ها را تقویت میکند و باعث شنیده شدن هر چه بهتر صدای دستگاه و سیگنال های دریافتی از آن میشود .

 

شرکت MAINLAB دو ویژگی جدید به این طلایاب افزوده است که عبارتند از تنظیم پیشرفته ( Enhance ) و تنظیم سریع ( Sharp ) . تنظیم پیشرفته یک ویژگی با قدرت زیاد است که شبیه به تنظیم حساسیت عمل میکند اما از لحاظ افزایش عمق جستو جو و سیگنال های تولیدی برای یافت اشیاء بزرگ و کوچک قوی تر است . اما تنظیم سریع بهترین حالت و گزینه برای یافتن اشیاء در خاکهایی با مواد معدنی کم است که میتواند هر نوع هدفی را در هر اندازه و عمقی پیدا کند و ویژگی دیگری که در خاکهای بدون مواد معدنی میتوانید استفاده کنید قابلیت ( GB ) است که باید آنرا خاموش کنید تا کاوش در عمق های بیشتر و دقیق تر صورت بگیرد که این قابلیت برای یافتن گنجینه ها و دفینه ها در زمین های ماسه ای و شنی بیشتر کاربرد دارد . ویژگی دیگری که میتوان به آن اشاره کرد پایا ساز است که به اپراتور این اجازه را میدهد تا کنترل کامل پایداری سطح آستانه را در اختیار داشته باشد , که بعد از راه اندازی دستگاه و اجرای همه تنظیمات میتوان سطح آستانه را مشخص کرد و بدین طریق امکان شنیدن ضعیف ترین سیگنال ها نیز بوجود می آید . شما میتوانید میزان صدا را تنظیم کنید تا در هنگام وزش باد و محیط های پر سروصدا برای شنیدن صدای دستگاه با مشکلی روبرو نشوید . گنجیاب GPX 4500 علاوه بر جستو جو های عمومی دارای چندین حالت جستو جوی تخصصی برای زمین های مختلف است که در زمین هایی با مواد معدنی بالا میتوان از قابلیت ( Hi Mineral ) استفاده کرد , در زمین هایی با مواد اضافی زیاد ( Hi Trash ) و در جستوجو های ناحیه ای میتوان از ( Patch ) استفاده کرد که میتوانید این تنظیمات را در هر شش حالت جستو جو اعمال کنید و نام هر کدام از حالت ها رابه دلخواه عوض کرده و از آنها برای صرفه جویی در وقت استفاده کرد .

GPX-4500-METAL

گنجیاب جی پی ایکس 4500 دارای کویل جستوجو گر پیشرفته دابل دی 11 اینچی است که میتواند به افزایش عمق کاوش و دقت این دستگاه کمک کند همچنین دارای باتری قدرتمند است که میتواند 12 ساعت بدون وقفه کارکند و از این حیث بسیار کارآمد است و همچنین دارای چندین باتری یون لیتیوم است که در صورت نیاز میتوناید از آنها استفاده کنید . این فلزیاب حرفه ای میتواند در هر نوع زمین و خاکی به کاوش بپردازد بدون اینکه نوع خاک و زمین در کارکرد آن تاثیری داشته باشد .

ویژگی های دیگر فلزیاب جی پی ایکس 4500 :

 • حداکثر طول میله : 1300 میلی متر .
 • حداقل طول میله : 1100 میلی متر .
 • وزن کامل همراه با کویل ها ( بدون باتری و لوازم جانبی ) : 2400 گرم .
 • فناوری و ولتاژ دو گانه DVT .
 • حسگر دو زمانی MPS .
 • انتقال پالس های دو سطحی القایی .
 • سیستم جستوجوی متحرک .
 • باتری یون لیتیم 2/9  4/7 , Ah ولت .
 • مدت زمان کارکرد باتری : 12 ساعت .
 • تنظیمات آستانه با استفاده از حالت پایاساز .
 • داشتن حالات جستو جوی عمومی و تخصصی برای انواع زمین ها .
 • دسترسی به میزان صدا و تنظیم آن از 1 تا 20 .
 • حساسیت زیاد به فلزات و مواد با ارزش .
 • نوار و کمربند حمل باتری .
 • 2 سال گارانتی بدون پرداخت هزینه حمل و نقل .

GPX 4500 METAL

 

 

One thought on “فلزیاب جی پی ایکس 4500 GPX

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.