فلزیاب جی پی ایکس 4800 GPX

فلزیاب جی پی ایکس 4800 GPXReviewed by 20felezyab on Feb 17Rating: 5.0

با سلام , ویژگی های خوب و فوق العاده فلزیاب جی پی ایکس 4800 GPX آنرا به یکی از بهترین فلزیاب های موجود در بازار تبدیل کرده است که توانایی کشف فلزات و شناسایی فلزات بخصوص طلا در این دستگاه نسبت به مدل های قبلی تقویت شده است و این ویژگی ها و تکنولوژی پیشرفته بکار برده شده در این دستگاه آنرا به یک فلزیاب عالی برای استفاده کاوشگران حرفه ای تبدیل کرده است . GPX 4800 از سری مدل های تولیدی شرکت ماین لب استرالیا  که فلزیاب های پیشرفته ای تولید کرده است .

جی پی ایکس 4800

فلزیاب جی پی ایکس 4800 GPX

این فلزیاب با داشتن عمق کاوش 2 متری و سایر ویژگی ها که در ادامه به آنها می پردازیم میتواند تمامی فلزات گرانبها , جواهرات , دفینه ها و… را تا عمق مشخص کشف نماید و با استفاده از ابزار تعبیه شده آنرا به اپراتور نشان دهد همچنین برای افزایش عمق کاوش و دقت ردیاب جی پی ایکس 4800 میتوانید از کویل دو بعدی 11 اینچی و کویل 33 اینچی استفاده کنید که هنگام خرید به شما ارائه میشود . این ردیاب با داشتن تکنولوژی های پیشرفته مانند حس کردن چندین دوره ای ( MPS ) , ولتاژ دو گانه ( DVT ) و تنظیم زمانبندی الکتریکی هوشمند ( SETA ) امکانات متعددی در اختیار اپراتور قرار میدهد که با استفاده از قابلیت زمانبندی شما میتونید بوسیله این دستگاه همزمان چندین کاوش مختلف انجام بدید که با داشتن 6 زمانبندی مختلف گویی شما 6 ردیاب در اختیار دارید که این ویژگی قدرت کشف اشیاء و فلزات گرانبها را افزایش میدهد و میتوانید بدین طریق فلزات دست نیافتنی و خیلی کوچک را که دیگر دستگاهها نمیتوانند آنرا نشان دهند را کشف کنید . طلایاب GPX 4800 دارای سه حالت جستو جوی از پیش تعیین شده است که این حالات بهترین کارکرد را برای دستگاه تعریف میکنند و توسط  مهندسان تنظیم شده تا این دستگاه فلزیاب بهینه ترین کارکرد را داشته باشد و بطور خودکار بالانس زمین را انجام میدهد تا  یک کاوش حرفه ای برای کشف اشیاء صورت بگیرد .

GPX-48-00-METAL-DETECTOR1

دارای قابلیت عدم پذیرش آهن است که میتوان آنرا برای نشان دادن یا عدم نمایش فلزاتی مانند آهن و ضایعات موجود در منطقه کاوش تنظیم کرد . افزایش درافت سیگنالها در این دستگاه نسبت به مدل های قبلی تقویت شده است تا هیچ فلز گرانبهایی از دسترس شما خارج نشود . از گنجیاب جی پی ایکس 4800 میتوان در هر محیط و زمینی استفادهکرد و این تغییرات نوع زمین هیچ مشکلی در کارکرد دستگاه ایجاد نمیکنند همچنین برای نمایش با وضوح بالا ی صفحه نمایش در شب از نور زمینه استفاده شده است تا شما بتوانید در شب هم به کاوش بپردازید و مقدار این نور زمینه قابل تنظیم است تا در مصرف باتری صرفه جویی صورت گیرد و باتری  لیتیومب یونی سبک آن این امکان را میدهد تا ساعات زیادی بی وقفه با دستگاه فلزیاب کار کرد . همچنین این دستگاه دارای زبان های انگلیسی , اسپانیایی , روسی و عربی است و دارای 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش است که در صورت استفاده از گارانتی نیازی به پرداخت هزینه حمل و نقل نیست .

_Minelab_GPX_4800

about professional GPX 4800 metal detector

The new features and functions of the GPX 4800 take gold detecting to the next level. The GPX 4800 features Minelab’s exclusive Multi Period Sensing (MPS), Dual Voltage Technology (DVT) and Smart Electronic Timing Alignment (SETA). Building on the strengths of its predecessor the GPX 4800 also offers some of the features found in the high performance GPX 5000.

منبع : 20فلزیاب منبع ارائه و معرفی انواع ردیاب و طلایاب

 

One thought on “فلزیاب جی پی ایکس 4800 GPX

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.