فلزیاب ضدآب EXCALIBUR II

فلزیاب ضدآب EXCALIBUR IIReviewed by 20felezyab on Feb 17Rating: 5.0

با سلام , در اینجا میخوام فلزیاب ضدآب EXCALIBUR II رو معرفی کنم که یکی از بهترین دستگاههای فلزیاب موجود در جهان است که بدلیل ضدآب بودن اکثرا آنرا با نام بهترین کاوشگر ضدآب و آشکار ساز ساحل می شناسند . با عملکرد عالی کارایی و عمق کاوش بالا و دقیق خود میتواند بهتر و بیشتر از مدل های قبلی و هم نوع خود به کشف اعداف مورد نظر شما بپردازد , یکی از بهترین تولیدات شرکت ماین لب استرالیا ست که برای شکارچیان غواص گنج و همچنین افراد در جستوجوی گنج در خشکی بهترین گزینه موجود در بازار است .

اسکالیبر 2

فلزیاب ضدآب EXCALIBUR II

فلزیاب حرفه ای اسکالیبر 2 میتواند با عمق کاوش 65 متری و دقت فوق العاده بالای خود در آب تمامی فلزات گرانبها , دفینه ها و جواهرات را تا عمق زیاد و مشخص شده برای اپراتور نمایان سازد و این مقدار عمق کاوش برای محیط درون آب است و با توجه به ضد آب بودن این دستگاه وجود آب هیچ تاثیری در کارکرد آن ندارد . این دستگاه برخلاف دستگاههای دیگر در زیر آب دچار خطا و مشکل نمیشود و به سیگنالها و اشعه های موجود اضافی اعتنایی تداشته و آنها را دریافت نمیکند تا بتواند بهینه ترین کارکرد و عملکرد را داشته باشد . طلایاب EXCALIBUR II دارای حساسیت فوق العاده بالایی به فلزات گرانبها نظیر طلا و نقره است بطوریکه میتواند این فلزات را در هر نقطه و اندازه ای حتی کوچکتر از یک گرم نشان بدهد . عمق کاوش این دستگاه در خشکی 2 متر می باشد که میتوان بوسیله کویل های همراه این دستگاه عمق کاوش و دقت آنرا افزایش داد که شما میتوانید بطور اختیاری کویل های 8 یا 11 را انتخاب کنید .

EXCALIBUR II

گنجیاب EXCALIBUR II دارای قدرت تفکیک بالاست که میتواند فلزات گرانبها و جواهرات را از مواد بی ارزش و ضایعات تشخیص دهد و سیگنال های دریافتی از آنها را رد کند و همچنین قابلیت حذف مواد مزاحم را داراست تا بتوان بوسیله آن در محیط های آلوده نیز به کاوش حرفه ای پرداخت و به نتیجه های خوبی رسید . این فلزیاب دارای بدنه فلوئورسنت قابل رویت ( HI-VIS ) است و همچنین دارای باتری پک قابل شارژ NIMH است و باتری آن به حدی قوی است تا بتوان از آن در طول چند ساعت متوالی کار کشید و مجهز به شافت مخصوص برای کاوش آب های کم عمق و سطوح آب به صورت Optional است و دارای 2 سال گارنتی و خدمات پس از فروش است .

Function EXCALIBUR II metal detector

Often Called The World’s Best Underwater And Beach Detector…The Excalibur Series features Minelab’s unique BBS multiple frequency technology, giving you the performance to find more targets, more often. The unique design of the new Minelab Excalibur allows you to use it effectively in or out of the water. Whether working the beach, wading at any depth or diving on a wreck, the Excalibur will perform every time .

منبع : 20فلزیاب مرجع معتبر ارائه و معرفی انواع ردیاب و دستگاه طلایاب

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.